Informacje

Witamy na stronie firmy POGOTOWIE KOMPUTEROWE zajmującej się kompleksową obsługą informatyczną klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony oraz z naszą ofertą usług informatycznych.

Nasza firma działa na terenie Radomia oraz okolic. Zajmujemy się świadczeniem doraźnych usług informatycznych, w wypadkach nagłej awarii sprzętu komputerowego. Większość napraw wykonujemy w miejscu zainstalowania sprzętu czyli w domu lub firmie. Zwalnia to Państwa z konieczności demontażu komputera i peryferiów i przewożenia sprzętu często do bardzo oddalonego serwisu, i co za tym idzie obniża koszty naprawy. Zapewniamy szybki czas reakcji na awarię, fachowość obsługi oraz niskie koszty usług.
Zapewniamy iż dołożymy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług.

Jesteśmy firmą, która oferuje Państwu szeroki zakres usług informatycznych opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.
Naszymi zasadniczymi walorami są uczciwość, zdolność nieszablonowego podejścia do każdego problemu, umiejętność zespołowego działania oraz kompleksowość oferowanych usług. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników gwarantują usługi świadczone w sposób przemyślany i efektywny.

Nasz serwis zajmuje się naprawą komputerów, laptopów, palmtopów, nawigacji satelitarnych, monitorów, drukarek oraz innych urządzeń peryferyjnych. Poza naprawami sprzętu komputerowego wykonujemy również instalacje systemów operacyjnych: Windows 98, Windowa ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8,1 , Windows 10 i inne naprawy softwarowe takie jak usuwanie wirusów, naprawa systemu operacyjnego, poprawa pracy i przyspieszanie komputera, diagnozowanie i rozwiązywanie wszelkich problemów.